Лікувальна робота

Лікувальна робота на кафедрі ведеться на базі державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» та національного проекту « Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства». Кафедра акушерства та гінекології №2 функціонує на базі Тернопільського обласного клінічного перинатального центру „Мати і дитина”, де зосереджується найбільш складна акушерська та гінекологічна патологія міста та районів області. Останнім часом відбулась реорганізація клінічної бази кафедри ТОПЦ „Мати і дитина”, який належить до ІІІ рівня надання медичної допомоги та отримав статус закладу «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Завідувач кафедри проф. Геряк С.М. під час операції кесарського розтину, 2018 рік

Завідувач кафедри проф. С.М. Геряк та викладацький склад кафедри проводять тренінги з лікарями районів по Національних протоколах надання акушерської та гінекологічної допомоги, а також цикли занять з працівниками національної поліції щодо забезпечення безпеки на дорогах, приймають участь у круглих столах ”Репродуктивне здоров’я - впевненість у майбутньому” в рамках всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.

Викладачі розробляють локальні протоколи, приймають участь в клінічних конференціях, рецензують історії пологів, активно впроваджують нові методи лікування та профілактики ускладнень у породіль та гінекологічних хворих.

Працівники кафедри несуть ургентні чергування по області та по перинатальному центру. Всі викладачі кафедри мають вищу кваліфікаційну категорію. Викладачі кафедри повністю виконують лікувальне навантаження.Відповідальна доц. Стельмах О.Є.