Урочиста вчена рада (зліва на право): доц. Н.В.Петренко , доц. Н.І.Багній , проф. С.М.Геряк , ас. І.Я.Кузів , доц. О.Є.Стельмах (2012 рік)

Колектив кафедри (зліва на право): лаборант О.Я.Комаренець, доц. Н.І.Багній, доц. О.Є.Стельмах, проф. С.М.Геряк, доц. Н.В.Петренко, доц. І.В. Корда (2012 рік)

Вчена рада факультету іноземних студентів (зліва на право): доц. В.Б. Фурдела, доц. Н.І.Багній, проф. П.Р. Сельський , доц. Н.В. Петренко (2012 рік)

Обхід у віддідлі анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільського обласного перинатального центру (зліва на право): зав. ВАІТ А.І.Артимович, проф С.М.Геряк, доц. Н.В. Петренко , доц. Н.І.Багній, О.І. Процьків (2013 рік)

доц. Н.В.Петренко проводить практичне заняття (2014 рік)

Учасники конференції "Кровотечі в акушерстві: від міфів до практики" (зліва направо): А.В. Куценко, доц. Н.В.Петренко , Professor Dr. Christopher B-Lynch, проф. С.М.Геряк , Sir Sabaratnam Arulkumaran, проф. Л.Б.Маркін (2012 рік)

проф. С.М. Геряк з гуртківцями (2015 рік)

Колектив кафедри зі студентами 6 курсу (2015 рік)

конференція "Жіноче здоровя: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику" (зліва на право): проф. В.І.Медвідь , проф. С.М.Геряк, проф. В.В.Подольський (2016 рік)

Колектив кафедри на святкуванні 60-річчя Тернопільського обласного перинатального центру "Мати і дитина" (зліва на право): доц. Н.В.Петренко , доц. Н.І.Багній , В.В.Куценко, проф. С.М.Геряк, доц. О.Є.Стельмах , доц. І.В. Корда (2018 рік)