фотоальбом

Вчена рада

Урочиста вчена рада

зліва на право: доц. Петренко Н.В., доц. Багній Н.І., проф. Геряк С.М., ас. Кузів І.Я., доц. Стельмах О.Є.

Колектив кафедри

зліва на право: лаборант Комаренець О.Я.,доц. Багній Н.І.,доц. Стельмах О.Є. проф. Геряк С.М., доц. Петренко Н.В., доц. Корда І.В.

Вчена рада факультету іноземних студентів

Зліва на право: доц. Фурдела В.Б, доц. Багній Н.І., проф. Сельський П.Р., доц. Петренко Н.В.

Обхід у віддідлі інтенсивної терапії Тернопільського обласного перинатального центру

Зліва на право: зав. ВАІТ Артимович А.І., проф Геряк С.М., доц. Петренко Н.В., доц. Багній Н.І., Процьків О.І.

Пратичне заняття проволить доц. Петренко Н.В.

Проатичне заняття проводить доц. Петренко Н.В.

Конференція "Кровотечі в акушерстві: від міфів до практики", 2012

Зліва на право: Куценко А.В., доц. петренеко Н.В., Professor Dr. Christopher B-Lynch, проф. Геряк С.М., Sir Sabaratnam Arulkumaran, проф. Маркін Л.Б

проф. С.М. Геряк з гуртківцями

Колектив кафедри зі студентами 6 курсу

конференція "Жіноче здоровя: імплементація сучасних протоколів в клінічну практику"

Зліва на право: проф. Медвідь В.І. , проф. Геряк С.М., проф. Подольський В.В.

Колектив кафедри на святкування 60-річчя Тернопільського обласного перинатального центру "Мати і дитина"

Зліва на право: доц. Петренко Н.В., доц. Багній Н.І., Куценко В.В., проф. Геряк С.М., доц. Стельмах О.Є., доц. Корда І.В. "